Individualių užduočių robotizavimas

Reikalingas individualus sprendimas? 

Sveikiname! Esi reikiamoje vietoje.

Mūsų darbą ateityje galime padalinti į kelis etapus:

1) Laukiame tavo paklausimo per Paklausimo formą arba e-paštu: info@nordicasterling.lt; 

2) Skiriame projekto vadovą ir techninį specialistą, įvertiname projekto kainą; 

3) jeigu bendra koncepcija ir kaina tinka – pereiname prie plataus pasiūlymo ruošimo; 

4) Sutarties pasirašymas;

5) Sutarties vykdymas apima 3 pagrindinius etapus:

a) Projektiniai ir konstrukciniai darbai. Projektiniai ir konstrukciniai darbai, kurie apibrėžia busimo komplekso struktūra ir darbai susiję su įtvarų bei kitos papildomos įrangos konstravimu gali būti priskirti prie atsakingiausių, kadangi klaidos įvykdytos šiame etape prives prie viso projekto nesėkmės. „Nordicas Sterling Ltd” turi nuosavą konstruktorių biurą, kurio darbo patirtis viršija 20 metų, jos pagrindą sudaro unikalios žinios ir know-how, ką įrodo didžiulis realizuotų projektų portfolio. Praktika rodo, kad bet koks robotizuotas sprendimas yra unikalus savyje. 

Jeigu keliamos užduotys nesikerta su jau realizuotais projektais arba sukurtomis ir atidirbtomis technologijomis, būtinai imsimės kurti visiškai naują sprendimą, kuris užtikrins reikiamos užduoties sprendimą. 

b) Įrangos pristatymas, montavimas, paleidimas ir apmokymas. „Nordica Sterling Ltd” turi nuosava high-tech gamybą. Neperduodame metalinių konstrukcijų gamybos į outsourcing'ą, kas teigiamai veikia mūsų gaminių kokybę ir pristatymo terminus. Mūsų logistikos centras randasi Vilniuje, kas leidžia optimizuoti įrangos pristatymo terminus. 

c) Sistemos įdiegimas, įskaitant programų sukūrimą ir technologijos perdavimą. Praktinis sistemos įdiegimas yra finalinis ir labai svarbus etapas, reikalaujantis didelės patirties ir žinių.  „Nordica Sterling Ltd” tai sistemų integratorius, turintis didžiausią patirtį Šiaurės ir Rytų Europoje. 

Turime patirties sprendžiant sudėtingiausias užduotis metalo suvirinimo, pjovimo, staklių aptarnavimo ir daugelio kitų gamybinių procesų. Galite pasitikėti mūsų kompetencijomis ir remtis mūsų patirtimi, techniniu pasiruošimu bei unikaliomis žiniomis. 

Mūsų atliktas 
efektyvus darbas bus aukščiausios kokybės per greitą laiką.

Konsultacija
Мūsų vadybininkai su malonumu atsakys į Jūsų klausimus, paskaičiuos paslaugų kainą ir paruoš individualų komercinį pasiūlymą.